HDD 300GB Seagate 7200rpm 16MB Cache SATA-II Barracuda DB35 ST3300831SCE

2.799,00 ден.   Спореди

HDD 300GB Seagate 7200rpm 16MB Cache SATA-II Barracuda DB35 ST3300831SCE


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 300GB Seagate 7200rpm 16MB Cache SATA-II Barracuda DB35 ST3300831SCE

Кеш 16 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Капацитет 300 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка