HDD 3.5" 500GB Seagate Barracuda  SATA2 7200RPM 16MB

HDD 3.5" 500GB Seagate Barracuda SATA2 7200RPM 16MB

2.450,00 ден.   Спореди

General Features:
500 GB capacity
7200 RPM spindle speed
SATA/300 interface (SATA II)
16 MB buffer
<8.5 ms average seek time
4.16 ms average latency
3.5-inch form factor


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.450,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
500 GB capacity
7200 RPM spindle speed
SATA/300 interface (SATA II)
16 MB buffer
<8.5 ms average seek time
4.16 ms average latency
3.5-inch form factor

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка