HDD 3.5" 4TB Seagate Barracuda SATA3 7200RPM 64MB

HDD 3.5" 4TB Seagate Barracuda SATA3 7200RPM 64MB

7.820,00 ден.   Спореди

Disk specification:
Capacity: 4TB
4TB (ST4000DM004)
8 heads, 4 disks
Interface: SATA 6Gb/s
Spindle: 7,200 RPM
Cache: 64MB
Average Seek Time: 8.5ms


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.820,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Disk specification:
Capacity: 4TB
4TB (ST4000DM004)
8 heads, 4 disks
Interface: SATA 6Gb/s
Spindle: 7,200 RPM
Cache: 64MB
Average Seek Time: 8.5ms

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка