HDD 3.5" 3TB Toshiba SATA3 32MB DT01ABA300

5.235,00 ден.   Спореди

Interface - SATA
Max. transfer rate - ~ 6.0 Gbs
Buffer - 32 MB
Capacity - 3TB
Voltage (V); Supply - +5VDC (±5%) / +12VDC (+/-10%)
Consumption - Sleep mode - 1.0 W
Consump...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.235,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Interface - SATA
Max. transfer rate - ~ 6.0 Gbs
Buffer - 32 MB
Capacity - 3TB
Voltage (V); Supply - +5VDC (±5%) / +12VDC (+/-10%)
Consumption - Sleep mode - 1.0 W
Consumption - Standby mode - 1.0 W
Consumption - Idle mode - 4.2 W
Consumption - Read/Write - 5.4 W
Dimensions - 147 (L) x 102 (W) x 26 (H) mm

Кеш 32 MB
Формат на диск 3.5"

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка