HDD 2TB Seagate Baracuda SATA3 Green 5900RPM

HDD 2TB Seagate Baracuda SATA3 Green 5900RPM

4.999,00 ден.   Спореди

HDD 2TB Seagate Baracuda SATA3 Green 5900RPM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 2TB Seagate Baracuda SATA3 Green 5900RPM

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка