HDD 2.5 500GB WesternDigital 5400rpm	700	5	nemaHDD 2.5 1TB WesternDigital 5400rpm, 8MB Cache, SATA 3.0Gb/s, Scorpio Blue, WD10JPVT

HDD 2.5 500GB WesternDigital 5400rpm 700 5 nemaHDD 2.5 1TB WesternDigital 5400rpm, 8MB Cache, SATA 3.0Gb/s, Scorpio Blue, WD10JPVT

3.099,00 ден.   Спореди

Canon A4000 IS Silver + Football Euro, 16.0 Megapixels, 28mm wide, 8x optical zoom, HD movie recording, Optical image stabilizer, 3.0 LCD Display, SDHC slot, Lithium-ion battery Фотоапарати Canon ww...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.099,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Canon A4000 IS Silver + Football Euro, 16.0 Megapixels, 28mm wide, 8x optical zoom, HD movie recording, Optical image stabilizer, 3.0 LCD Display, SDHC slot, Lithium-ion battery Фотоапарати Canon www.set.mk 7490 11577 Canon A4000 IS Silver + Football Euro 730 18 nema21.99.1493-5 VALUE PoE Injector with Surge Protection, 30W Мрежна опрема Roline www.set.mk 1999 28291 21.99.1493-5 VALUE PoE Injector with Surge Protection 350 18 imaToner UTC CC530A for HP Color Laserjet CP2025dn/CM2320 black П. Материјал Various www.set.mk 2399 31610 Toner UTC CC530A for HP Color Laserjet CP2025dn/CM2320 black 0 18 nema14.01.3259-5 ROLINE Notebook USB KVM Switch Разно Roline www.set.mk 999 35932 14.01.3259-5 ROLINE Notebook USB KVM Switch 10 18 imaHDD 1TB WesternDigital IntelliPower rpm, 64MB Cache SATA-3, 6.0Gb/s Caviar Blue, WD10EZEX Тврди дискови WesternDigital www.set.mk 3390 38227 HDD 1TB WesternDigital IntelliPower rpm 700 5 imaHDD 2.5 500GB WesternDigital 5400rpm, 8MB Cache, SATA 3.0Gb/s, Scorpio Blue, WD5000LPVT

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка