HDD 2.5" 500GB Toshiba SATA3 8MB 5400RPM MQ01ABF050

  Спореди

Model MQ01ABF050
Interface SATA 3.0Gb/s
Capacity 500GB
Cache 8MB
Average Seek Time 12ms
Average Latency 5.55ms
RPM5400 RPM
Form Factor2.5"
Height (maximum)9.5mm
Wid...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Model MQ01ABF050
Interface SATA 3.0Gb/s
Capacity 500GB
Cache 8MB
Average Seek Time 12ms
Average Latency 5.55ms
RPM5400 RPM
Form Factor2.5"
Height (maximum)9.5mm
Width (maximum)69.85mm
Length (maximum)100mm

Кеш 8 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Капацитет 500 GB
Формат на диск 2.5"
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка