HDD 2.5" 500GB + 8GB SSD Hybrid Seagate SATA3 64MB ST500LM000

4.290,00 ден.   Спореди

HDD 2.5" 500GB + 8GB SSD Hybrid Seagate SATA3 64MB ST500LM000


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.290,00 ден.

пред 4 недели

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.381,00 ден.

пред 6 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 2.5" 500GB + 8GB SSD Hybrid Seagate SATA3 64MB ST500LM000

Формат на диск 2.5"
Кеш 64 MB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка