HDD 2.5" 320GB Western Digital Blue SATA3 WD3200LPVX

HDD 2.5" 320GB Western Digital Blue SATA3 WD3200LPVX

  Спореди

General Features:
Interface: SATA 6 Gb/s
Rotational Speed: 5,400 RPM
Buffer Size: 8 MB
Average Latency: 5.50 ms
Capacity: 320 GB
Form Factor: 2.5 Inch
User Sectors Per Driv...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
Interface: SATA 6 Gb/s
Rotational Speed: 5,400 RPM
Buffer Size: 8 MB
Average Latency: 5.50 ms
Capacity: 320 GB
Form Factor: 2.5 Inch
User Sectors Per Drive: 625,142,448
Operating Shock (Read): 400G, 2ms
Non-operating Shock: 1000G, 2 ms
Compatibility: Windows/Mac

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка