HDD 2.5" 1TB Seagate Momentus Spinpoint SATA2 8MB 5400rpm

3.480,00 ден.   Спореди

HDD 2.5" 1TB Seagate Momentus Spinpoint SATA2 8MB 5400rpm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.480,00 ден.

пред еден месец
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 2.5" 1TB Seagate Momentus Spinpoint SATA2 8MB 5400rpm

Кеш 8 MB
Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Капацитет 1000 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка