HDD 1TB WesternDigital RE4 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Enterprise WD1003FBYX

9.690,00 ден.   Спореди

HDD 1TB WesternDigital RE4 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Enterprise WD1003FBYX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HDD 1TB WesternDigital RE4 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Enterprise WD1003FBYX

Интерфејс на дискот SATA
Тип на диск Internal
Формат на диск 3.5"
Кеш 64 MB
Капацитет 1000 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка