HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Caviar Black WD1002FAEX

HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Caviar Black WD1002FAEX

5.199,00 ден.   Спореди

Шифра 38155 - HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Caviar Black WD1002FAEX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38155 - HDD 1TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-3 Caviar Black WD1002FAEX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка