®HDD 160GB WesternDigital 7200rpm 8MB Cache PATA WD1600AAJB

2.990,00 ден.   Спореди

®HDD 160GB WesternDigital 7200rpm 8MB Cache PATA WD1600AAJB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®HDD 160GB WesternDigital 7200rpm 8MB Cache PATA WD1600AAJB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка