HDD 160GB Seagate 7200rpm ATA
HDD 160GB Seagate 7200rpm ATA

HDD 160GB Seagate 7200rpm ATA

2.970,00 ден.   Спореди

Шифра 38034 - HDD 160GB Seagate 7200rpm ATA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.970,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38034 - HDD 160GB Seagate 7200rpm ATA

Капацитет 160 GB
Интерфејс на дискот ATA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка