HDD 1.5TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-II Caviar Green WD15EARS

HDD 1.5TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-II Caviar Green WD15EARS

6.390,00 ден.   Спореди

Шифра 38128 - HDD 1.5TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-II Caviar Green WD15EARS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.390,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38128 - HDD 1.5TB WesternDigital 7200rpm 64MB Cache SATA-II Caviar Green WD15EARS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка