HDD 1.5TB Seagate 5900rpm 32MB SATA-II ST31500541AS

HDD 1.5TB Seagate 5900rpm 32MB SATA-II ST31500541AS

3.999,00 ден.   Спореди

Шифра 38121 - HDD 1.5TB Seagate 5900rpm 32MB SATA-II ST31500541AS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38121 - HDD 1.5TB Seagate 5900rpm 32MB SATA-II ST31500541AS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка