HD05040S Hard disk FlowCooler

HD05040S Hard disk FlowCooler

199,00 ден.   Спореди

HD05040S Hard disk FlowCooler, Double 12V DC Fan, 4 pin


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HD05040S Hard disk FlowCooler, Double 12V DC Fan, 4 pin

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка