Hama 57151 Notebook Mini Microphone

346,00 ден.   Спореди

Hama 57151 Notebook Mini Microphone
• The optimum for internet telephony (VoIP) or speech recognition at the notebook
• Enables voice over IP
• e.g. Skype
• MSN
• Yahoo
•...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 346,00 ден.

пред една година




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hama 57151 Notebook Mini Microphone
• The optimum for internet telephony (VoIP) or speech recognition at the notebook
• Enables voice over IP
• e.g. Skype
• MSN
• Yahoo
• Plug & play with every sound card

Тип на H&M Microphone
Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка