HAMA 04162 STATIV STAR 62

1.699,00 ден.   Спореди

УНИВЕРЗАЛЕН СТАТИВ ЗА КАМЕРА/ФОТОАПАРАТ МАКС. ВИСИНА - 1.6 М. ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗАШТИТНА ФУТРОЛА,ВО КОМПЛЕТ


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


УНИВЕРЗАЛЕН СТАТИВ ЗА КАМЕРА/ФОТОАПАРАТ МАКС. ВИСИНА - 1.6 М. ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗАШТИТНА ФУТРОЛА,ВО КОМПЛЕТ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка