®H67DE3

®H67DE3

4.490,00 ден.   Спореди

®H67DE3, LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 4xDDR3 - 1333, 1x PCI Express 2.0 x16, 2x PCI Express 2.0 x1, 2 x PCI slots, 2 x SATA3 6.0 Gb/s, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel®


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®H67DE3, LGA 1155, Intel H61, Dual Channel 4xDDR3 - 1333, 1x PCI Express 2.0 x16, 2x PCI Express 2.0 x1, 2 x PCI slots, 2 x SATA3 6.0 Gb/s, 4 x SATA2 3.0 Gb/s connectors, Intel®

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.