GRUNDIG FM4020

2.599,00 ден.   Спореди

МАСАЖЕР ЗА СТОПАЛА МОЌНОСТ 360W. ГРЕЕЊЕ НА ВОДАТА ДО 44 СТЕПЕНИ 2 ДОДАТОЦИ ЗА МАСИРАЊЕ НА СТАПАЛАТА ПЛАВА ИЛУМИНАЦИЈА Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАСАЖЕР ЗА СТОПАЛА МОЌНОСТ 360W. ГРЕЕЊЕ НА ВОДАТА ДО 44 СТЕПЕНИ 2 ДОДАТОЦИ ЗА МАСИРАЊЕ НА СТАПАЛАТА ПЛАВА ИЛУМИНАЦИЈА Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи