Grundig D210 Black DECT Phone

Grundig D210 Black DECT Phone

1.299,00 ден.   Спореди

Grundig D210 Black DECT cordless phone, Blue display with Caller ID, Hands free on handset, Blue lighted keypads, 80 entries phonebook, direct key to phonebook, Alarm and clock, paging function, 10 ri...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Grundig D210 Black DECT cordless phone, Blue display with Caller ID, Hands free on handset, Blue lighted keypads, 80 entries phonebook, direct key to phonebook, Alarm and clock, paging function, 10 ringtones, 300m range, 100h stand by time

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка