GPS Navigator Garmin Nuvi 66LM Lifetime Map Europe/ 6" LCD

11.990,00 ден.   Спореди

Easy-to-use dedicated GPS navigator with 6.0” dual-orientation display
Does not rely on cellular signals; unaffected by cellular dead zones
Preloaded with detailed maps of the U.S. and Canada,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.990,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Easy-to-use dedicated GPS navigator with 6.0” dual-orientation display
Does not rely on cellular signals; unaffected by cellular dead zones
Preloaded with detailed maps of the U.S. and Canada, plus free lifetime updates?
Navigate complex interchanges with ease
Easily search addresses and millions of points of interest

Includes lifetime map updates

Display size 6"
Display resolution, WxH

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка