Gorenje

Gorenje

14.990,00 ден.   Спореди

Gorenje EC 66120 BX, Самостоечки Електричен шпорет, Inox, Стаклокерамичка плотна, Грејни места: лево напред: 210/120 mm, 2,2 kW, Hi-light грејач, 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,145 mm, 1,2 kW, Hi-lig...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje EC 66120 BX, Самостоечки Електричен шпорет, Inox, Стаклокерамичка плотна, Грејни места: лево напред: 210/120 mm, 2,2 kW, Hi-light грејач, 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач,145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, 180 mm, 1,8 kW, Hi-light грејач ,Мултисистемска Рерна 65 Литри, Механичко управување, ECO Email, Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи