Gorenje VCK 1901 WF

Gorenje VCK 1901 WF

7.550,00 ден.   Спореди

Gorenje VCK 1901 WF, Правосмукалка, Водена филтрација ATLANTIS 2,Црвена боја, Моќност: 1900 W, Моќ на всисување: 230 W, Материјал на цевката: Хромирана, Универзална четка + 3 додатни наставки, Мотор ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.550,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje VCK 1901 WF, Правосмукалка, Водена филтрација ATLANTIS 2,Црвена боја, Моќност: 1900 W, Моќ на всисување: 230 W, Материјал на цевката: Хромирана, Универзална четка + 3 додатни наставки, Мотор By pass, 1 Хепа филтер, Радиус-Опсег: 16m, Волумен на садот за прашина: 4,5 Литри, Проток на воздух: 32 l/s, Ниво на филтрација: 9, Гумирани тркалца, Сигурносна заштита против употреба без сад или кеса

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи