Gorenje RK 61811 X

Gorenje RK 61811 X

20.990,00 ден.   Спореди

Gorenje RK 61811 X, Комбиниран фрижидер со долна комора, Inox, Метална рачка на врата, 1 компресор, Автоматско одмрзнување, Cool&Fresh, технологија, Бруто запремнина 342л, Фрижидерски дел 230л, замрзн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje RK 61811 X, Комбиниран фрижидер со долна комора, Inox, Метална рачка на врата, 1 компресор, Автоматско одмрзнување, Cool&Fresh, технологија, Бруто запремнина 342л, Фрижидерски дел 230л, замрзнувачки дел 92л, 4 полици од темперирано стакло, фиока за зеленчук и овошје, 4 прегради во вратата, полица за јајца, сад за мраз, 2 фиоки во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Надворешна рачка, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1800 x 600 x 640 mm(180cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи