Gorenje RB 60299 ORD

Gorenje RB 60299 ORD

31.890,00 ден.   Спореди

Gorenje RB 60299 ORD, фрижидер со внатрешна комора, Црвена боја, Метална рачка на врата, 4 стаклени полици, 1 метален држач за шишиња, Голем сад за зеленчук и овошје, 1 полица за путер и сирење, 2 пол...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 31.890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje RB 60299 ORD, фрижидер со внатрешна комора, Црвена боја, Метална рачка на врата, 4 стаклени полици, 1 метален држач за шишиња, Голем сад за зеленчук и овошје, 1 полица за путер и сирење, 2 полици на врата, Полици за шишиња со заштитник, Флексибилен сад за јајца (12x), Енергетска класа: А++, Бруто капацитет: 288 Литри, Нето капацитет: 255+26 Литри, Димензии (В x Ш x Д): 154 x 60 x 64 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи