GORENJE BM-1200 BK

4.999,00 ден.   Спореди

ЛЕБОПЕКАРА МОЌНОСТ 800W 12 ПРОГРАМИ КАПАЦИТЕТ НА САД 900-1200 Г ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ ЗВУЧЕН СИГНАЛ LCD ДИСПЛЕЈ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ЛЕБОПЕКАРА МОЌНОСТ 800W 12 ПРОГРАМИ КАПАЦИТЕТ НА САД 900-1200 Г ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ ЗВУЧЕН СИГНАЛ LCD ДИСПЛЕЈ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка