Gorenje Самостоен Комбиниран фрижидер со долна комора RC4180AW Бела боја

Gorenje Самостоен Комбиниран фрижидер со долна комора RC4180AW Бела боја

17.990,00 ден.   Спореди

Gorenje Самостоен Комбиниран фрижидер со долна комора RC4180AW Бела боја, Бруто капацитет: 286 Литри, Фрижидерски дел 203 Литри, 4 стаклени полици, Голем сад за зеленчук и овошје, Замрзнувачки дел 69 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje Самостоен Комбиниран фрижидер со долна комора RC4180AW Бела боја, Бруто капацитет: 286 Литри, Фрижидерски дел 203 Литри, 4 стаклени полици, Голем сад за зеленчук и овошје, Замрзнувачки дел 69 Литри,3 Фиоки, 1 сад за лед, 1 компресор, Енергетска класа А, Бучност: 40dB(A), Димензии (Ш x В x Д): 54 x 179,1 x 60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи