Gorenje Е 63102 BW

Gorenje Е 63102 BW

15.490,00 ден.   Спореди

Gorenje Е 63102 BW, Електричен шпорет со капак, Бела боја, Електрични плочи за готвење 4, Конвенционална рерна - 67 Литри, Решетка, Длабока емајлирана тава, Двојно застаклена компактна врата(T<85C), E...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gorenje Е 63102 BW, Електричен шпорет со капак, Бела боја, Електрични плочи за готвење 4, Конвенционална рерна - 67 Литри, Решетка, Длабока емајлирана тава, Двојно застаклена компактна врата(T<85C), Eco Clean емајл, Енергетска класа: А, Бучност: 33 dB(A), Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 600мм (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи