Gloves Natec for Smartphones & Tablets Black

Gloves Natec for Smartphones & Tablets Black

290,00 ден.   Спореди

Features:
-100% effectiveness of using touchscreens
- technology : “Touch Tips”
- perfect companion for any touchscreen (Iphone, Samsung, Lumia, LG, Sony, PSP, MP4, tablet with resistive s...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
-100% effectiveness of using touchscreens
- technology : “Touch Tips”
- perfect companion for any touchscreen (Iphone, Samsung, Lumia, LG, Sony, PSP, MP4, tablet with resistive screen
- universal size
-black colour

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка