Gloves Natec for Smartphones & Tablets Black

Gloves Natec for Smartphones & Tablets Black

  Спореди

Features:
-100% effectiveness of using touchscreens
- technology : “Touch Tips”
- perfect companion for any touchscreen (Iphone, Samsung, Lumia, LG, Sony, PSP, MP4, tablet with resistive s...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features:
-100% effectiveness of using touchscreens
- technology : “Touch Tips”
- perfect companion for any touchscreen (Iphone, Samsung, Lumia, LG, Sony, PSP, MP4, tablet with resistive screen
- universal size
-black colour

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка