Glass Screen protector for S5 Mini

190,00 ден.   Спореди

Super strong: Real glass protector with scratch-proof, hard-coated surface can resist sharp objects like knives and keysIncredibly clear

Oleophoic coating and chemically treated surface offer...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 190,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Super strong: Real glass protector with scratch-proof, hard-coated surface can resist sharp objects like knives and keysIncredibly clear

Oleophoic coating and chemically treated surface offers crystal-clear transparency

Totally sensitive: Glass is only 0.4mm thick; it will retain 100% touch sensitivitySimple installation

No bubbles, no fuzz - just a perfect fit

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка