Gigabyte PCX GeForce GTX970 4GB GDDR5 HDMI/2xDVI/3xDP Overclock WINDFORCE 3X

20.975,00 ден.   Спореди

Chipset: GeForce GTX 970
Core Clock:
Base / Boost clock:1114 / 1253 MHz
Memory Clock:


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 20.975,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Chipset: GeForce GTX 970
Core Clock:
Base / Boost clock:1114 / 1253 MHz
Memory Clock:


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка