Gigabyte PCX GeForce GTX750Ti 4GB GDDR5 2xDVI/2xHDMI OC Edition WINDFORCE 2X DX12

Gigabyte PCX GeForce GTX750Ti 4GB GDDR5 2xDVI/2xHDMI OC Edition WINDFORCE 2X DX12

8.080,00 ден.   Спореди

Chipset: GeForce GTX 750 Ti
Core Clock


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 8.080,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Chipset: GeForce GTX 750 Ti
Core Clock


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка