Gigabyte PCX GeForce GTX750Ti 2GB DDR5 2xDVI/2xHDMI OC Edition WINDFORCE 2X DX12

7.790,00 ден.   Спореди

Chipset: GeForce GTX 750 Ti
Core Clock


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 7.790,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Chipset: GeForce GTX 750 Ti
Core Clock

Рам капацитет 2 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка