Gigabyte PCX GeForce GT730 2GB DDR5 HDMI/DVI/VGA

4.265,00 ден.   Спореди

Chipset


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.265,00 ден.

пред 4 месеци

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 4.280,00 ден.

пред 4 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.291,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Chipset

Рам капацитет 2 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка