Gigabyte PCX GeForce GT210 1GB DDR3 HDMI/DVI/VGA Passive Cooling

2.170,00 ден.   Спореди

Gigabyte PCX GeForce GT210 1GB DDR3 HDMI/DVI/VGA Passive Cooling


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.170,00 ден.

пред 3 месеци

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 2.200,00 ден.

пред 3 месеци

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.200,00 ден.

пред 9 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Gigabyte PCX GeForce GT210 1GB DDR3 HDMI/DVI/VGA Passive Cooling

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Модел на графичка картичка GT210

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка