GENIUS TRAVELER 900

GENIUS TRAVELER 900

899,00 ден.   Спореди


2.4 GHz бежично глувче
USB мини ресивер
1600 dpi резолуција
2xAAA батерии


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.2.4 GHz бежично глувче
USB мини ресивер
1600 dpi резолуција
2xAAA батерии

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка