Genius tablet mousepen I608X

2.457,00 ден.   Спореди

USB tablet 8" x 6", 2540 lpi, 29 progr. hot keys, 1024-level pressure sensitive cordless pen 2 buttons + mouse 3 buttons, scroll


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.457,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB tablet 8" x 6", 2540 lpi, 29 progr. hot keys, 1024-level pressure sensitive cordless pen 2 buttons + mouse 3 buttons, scroll

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка