Genius Proffesional Graphic tablet Mouse pen M508WXA

Genius Proffesional Graphic tablet Mouse pen M508WXA

6.599,00 ден.   Спореди

Genius Proffesional Graphic tablet Mouse pen M508WXA, 5” x 8” switchable working area for widescreen/4:3 display, with auto mapping function when connected, 5120 lpi, 2048 levels, 200 rps, 2.4GHz wir...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.599,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Proffesional Graphic tablet Mouse pen M508WXA, 5” x 8” switchable working area for widescreen/4:3 display, with auto mapping function when connected, 5120 lpi, 2048 levels, 200 rps, 2.4GHz wireless connection provides 10 meter working distance, 4 express keys, with Adobe PS 9.0, Corel Painter Ess 4.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка