Genius Professional Pen Sketch M912

Genius Professional Pen Sketch M912

7.499,00 ден.   Спореди

Genius Professional Pen Sketch M912, 9" x 12" switchable working area 4:3 and wide, 5120LPI, 2048 levels, Bateery free pen, Mouse, 8 express keys, 300rps


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Professional Pen Sketch M912, 9" x 12" switchable working area 4:3 and wide, 5120LPI, 2048 levels, Bateery free pen, Mouse, 8 express keys, 300rps

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка