Genius Professional Graphic tablet G-pen M712x, 7.25" x 12"/5.5" x 7.25" Dual mode & Media tablet ( with Photoshop Elements 6.0)

5.999,00 ден.   Спореди

Genius Professional Graphic tablet G-pen M712x, 7.25" x 12"/5.5" x 7.25" Dual mode & Media tablet ( with Photoshop Elements 6.0)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Professional Graphic tablet G-pen M712x, 7.25" x 12"/5.5" x 7.25" Dual mode & Media tablet ( with Photoshop Elements 6.0)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка