Genius Power bank ECO-u200, Capacity:2600mAH, Input: 5.0V-1A,Output : 5.0-1A,Fit for products: Iphone,ipod,Blackberry,HTC and other smartphones.

1.399,00 ден.   Спореди

Genius Power bank ECO-u200, Capacity:2600mAH, Input: 5.0V-1A,Output : 5.0-1A,Fit for products: Iphone,ipod,Blackberry,HTC and other smartphones.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Power bank ECO-u200, Capacity:2600mAH, Input: 5.0V-1A,Output : 5.0-1A,Fit for products: Iphone,ipod,Blackberry,HTC and other smartphones.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка