Genius KMS-110U Combo (Keyboard KB-09e + Mouse NS120 + Speakers SP-110U)

891,00 ден.   Спореди

Genius KMS-110U Combo (Keyboard KB-09e + Mouse NS120 + Speakers SP-110U), PS2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 891,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius KMS-110U Combo (Keyboard KB-09e + Mouse NS120 + Speakers SP-110U), PS2

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка