Genius KM 110X BasIc Keyboard + Mouse combo, PS/2

555,00 ден.   Спореди

Шифра 37489 - Genius KM 110X BasIc Keyboard + Mouse combo, PS/2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 555,00 ден.

пред 2 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 559,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 37489 - Genius KM 110X BasIc Keyboard + Mouse combo, PS/2

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка