Genius HS-G550

Genius HS-G550

1.999,00 ден.   Спореди

Genius HS-G550, gaming headset, volume control, adjustable headband, mic., GOLD PLATED 3.5mm connector


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius HS-G550, gaming headset, volume control, adjustable headband, mic., GOLD PLATED 3.5mm connector

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка