Genius HS-200A

Genius HS-200A

279,00 ден.   Спореди

Genius HS-200A, stereo earphones with clip-in microphone, with mute function and volume control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 279,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius HS-200A, stereo earphones with clip-in microphone, with mute function and volume control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка