Genius HS-04S headband headset with noise cancelling microphone

Genius HS-04S headband headset with noise cancelling microphone

449,00 ден.   Спореди

Genius HS-04S headband headset with noise cancelling microphone, volume control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 449,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius HS-04S headband headset with noise cancelling microphone, volume control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка