Genius Graphic tablet G-Pen F350

Genius Graphic tablet G-Pen F350

1.890,00 ден.   Спореди

Genius Graphic tablet G-Pen F350, 3"x5" working area, Wide Screen, 1024 levels, Slim


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Genius Graphic tablet G-Pen F350, 3"x5" working area, Wide Screen, 1024 levels, Slim

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка